روش های ارسال و پرداخت هزینه و ثبت سفارش کالا:

پیک موتور

پیک موتور برای سفارش هایی است که در مناطق 1 تا 20 تهران باشند و سفارش خود را تا قبل از ساعت 11 صبح ( روزهای کاری ) به ثبت برسانند می توانند همان روز سفارش خود را دریافت کنند و پرداخت در محل داشته باشند. هزینه پیک موتور 140/000 تومان می باشد.

پیک فوری
پیک فوری { الوپیک یا اسنپ} برای تهران مناطق 1 تا 22 گانه مربوط می شود. سفارش هایی که از ساعت 10 صبح الی 18 عصر ثبت شوند همان روز ارسال می شوند .( فقط روز های کاری ) مشتری می تواند بین ساعت 10 صبح ال 18 عصر ساعت دلخواه خود در قسمت یادداشت مشتری مشخص کند. هزینه پیک بر عهده مشتری می باشد و مبلغ سفارش کالا تنها بصورت کارت به کارت  به شماره کارت (8376-9073-2910-5022 به نام محمدرضا جلیلی) واریز می شود.

حمل و نقل رایگان

( ارسال رایگان تا سقف 8/500/000 تومان هم تهران و هم شهرستان )
 ارسال پستی
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی
و مقصد سفارش بین 1تا 6 روز کاری است.
ارسال سریع تیپاکس 
تیپاکس به‌عنوان اولین پست خصوصی کشور و مبتکر سرویس درب به درب، سعی دارد تا با ارائه خدمات مختلف در ارسال بسته ها، پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشد. اگر بسته ای برای ارسال درون شهری و یا ارسال به هر نقطه از کشور دارید، تیپاکس همراه شماست.

هزینه ارسال پس کرایه تیپاکس چیست ؟

هزینه‌ی پس کرایه معمولا براساس وزن و حجم کالای درخواستی شما در سیستم تیپاکس محاسبه می‌شود.
همان‌طور که از نام پس کرایه مشخص است به سرویسی گفته می‌شود که مشتری هزینه‌ی ارسال کالای خود را پس از ارائه‌ی خدمات پرداخت می‌کند پس کرایه در محل اغلب برای خرده‌ فروشی‌ها و شرکت‌های اینترنتی کاربرد دارد.

تحویل در فروشگاه
اجازه به مشتریان برای دریافت سفارشات توسط خودشان. به صورت پیشفرض ، هنگامی که تحویل محلی فروشگاه فعال باشد

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. شیش تیغ به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان مشاوره و سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

در صورتی که موجودی محصولی در شش تیغ به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای شیش تیغ محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

ویژه مشتریان تهران:

سفارش هایی که در روز های کاری تا قبل از ساعت 11 ظهر همان روز ثبت شوند در همان روز تحویل مشتریان داده میشود. همچنین اگر بعد از ساعت 12 ظهر ثبت سفارش انجام شود و یا سفارش هایی که در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی کشوری ثبت می شوند در اولین روز کاری پردازش و ارسال می شود.

ویژه مشتریان خارج از تهران(دیگر استانها):

سفارش هایی که در روز های کاری تا قبل از ساعت 11 ظهر همان روز ثبت شوند در همان روز تحویل پست یا تیپاکس یا چاپار داده میشوند. همچنین اگر بعد از ساعت 12 ظهر ثبت سفارش انجام شود پردازش و ارسال کالا به فردای همان روز موکل میشود.

مدت زمان تحویل سفارش های شهرستانها پس از تحویل به پست بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 48 ساعت کاری است.

تمام سفارشات برای ارسال به شهرستان میبایست کل مبلغ محصول مورد نظر را قبل از ارسال کالا از یکی از روش های پرداخت ذکر شده پرداخت کنند.

روش های ثبت سفارش

1-از طریق وب سایت رسمی فروشگاه اینترنتی شیش تیغ (WWW.SHISHTIGH.COM)

2-از طریق ارتباط با واتساپ (8336252-0912)

3-از طریق تماس تلفنی (66723317-021 _ 8336252-0912)

روش های پرداخت

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی:

کاربران می توانند از طریق درگاه اینترنتی بانک پاسارگاد در سایت شیش تیغ ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل اماده سازی و ارسال می شود .

2 -پرداخت در محل تحویل:

به کاربران توصیه می شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند .با وجود
این برای اسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت ان پرداخت کنند ، ما
این امکان را نیز فراهم اورده ایم که در صورتی که ادرس تحویل سفارش انها تهران باشد هزینه را هنگام تحویل گرفتن کالا پرداخت کنند.

3 -پرداخت کارت به کارت:

زمانی که دو روش بالا برای کاربران مورد استفاده نبود میتوانند از روش اسان پرداخت کارت به کارت استفاده نمایند.

( 5022-2910-9073-8376 به نام محمدرضا جلیلی)

روش های ارسال

نسبت به انتخاب مشتری:

1-پیک مخصوص شیش تیغ(مخصوص مناطق 1 تا 20 گانه تهران)

2-پیک فوری { الوپیک یا اسنپ} برای تهران مناطق 1 تا 22 گانه

3-پست پیشتاز (برای سراسر نقاط ایران)

4-تیپاکس یا چاپار(برای سراسر نقاط ایران)